Pravidla a zpracování osobních údajů

Pravidla soutěže

  • Soutěž je určena pro občany ČR ve věku 3 – 99 let
  • Soutěž se uskuteční v době od 1. května do 30. června 2022
  • Soutěž probíhá na webových stránkách http://plzenskaznameni.cz/.
  • Vyberte si libovolný soutěžní objekt s domovním znamením. Mapu soutěžních míst najdete pod odkazem zde. Při procházce Plzní se vyfoťte před tímto domem, na jeho nádvoří či uvnitř tohoto objektu tak, aby jej bylo možné identifikovat.
  • Fotografii nahrajte přes webové rozhraní pod odkazem na titulní straně tohoto webu. Při nahrávání všech fotografií jednoho soutěžícího je nutné vždy uvést stejné jméno a e-mailový kontakt, jinak nebude možné spojit nahraný snímek se soutěžícím.
  • Žádná registrace není třeba, jen nahrajte první fotku!
  • Každý nahraný snímek zkontroluje administrátor soutěže. Až poté bude do soutěže schválen.

Po navštívení 5 objektů s domovním znamením a nahrání 5 snímků do soutěže se účastník dostává automaticky do slosování o ceny! Soutěžit ale může i dál. Absolutním vítězem v každé kategorii se stává ten, kdo objeví největší počet znamení, vyfotí se u nich a snímek nahraje přes webové rozhraní na těchto internetových stránkách. Vyhlášení výsledků a předání cen se uskuteční ve druhé polovině roku.

Pořadatelem soutěže je spolek Dobroslav, z. s. se sídlem v Plzni, Sedláčkova 209/16, za výrazné podpory Zoologické a botanické zahrady města Plzně a zahradního a architektonického studia Ginkgo Plzeň. Právní servis zajišťuje Advokátní kancelář Mgr. Petr Žižka, ekonomické poradenství Ing. Julie Kukanová.

Ceny

Ceny vám přináší tito partneři:

Zpracování osobních údajů

1. Účastí v soutěži souhlasí soutěžící se zařazením svých osobních údajů, které sdělí pořadateli, do databáze projektu výhradně za účelem vyhodnocení a předání cen.

2. Údaje soutěžících nebudou zpracovávány ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

3. Soutěžící souhlasí s uveřejněním svých příspěvků a svého jména na webových stránkách a Facebooku projektu.